Türk denizciliğinin anasayfası!

İşte Karadeniz Lifeship Rauf Bey’in yeni görevi

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 2 bin kişi kapasiteli "Karadeniz Lifeship Rauf Bey" gemisinin LGS ve YKS'ye hazırlanan depremzede öğrencilere tahsis edileceğini söyledi.

 

HaberDenizde.com WhatsApp grubuna katılın, haberlerimiz cebinize gelsin

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, İskenderun’a gelecek 2 bin kişi kapasiteli “Karadeniz Lifeship Rauf Bey” gemisini LGS sınavı ve YKS’ye hazırlanan depremzede öğrencilere tahsis edeceklerini söyledi.

Özer, Karadeniz Holding’in depremzedeler için gönderdiği bir diğer gemisi olan “Karadeniz Lifeship Süheyla Sultan” gemisinde her türlü eğitim desteğinin sağlandığı sınıfları gördüklerine işaret ederek, 2 bin kişi kapasiteli “Karadeniz Lifeship Rauf Bey” gemisinin de İskenderun Limanı’na gelmek üzere yola çıktığını söyledi.

Depremzedeler için tahsis edilen gemide yürütülecek eğitim programına ilişkin bilgi veren Bakan Mahmut Özer, “Gemiyi sadece LGS sınavına ve YKS’ye girecek öğrencilere tahsis edeceğiz” diye konuştu.

Bunları okudunuz mu?

HaberDenizde.com kullanıcı dostu site özelliğini sürdürebilmek için bazı çerezler kullanmaktadır. Kabul Gizlilik sözleşmesini oku