Türk denizciliğinin anasayfası!

Kando 110 keşif yatı satıldı

AvA Yachts tarafından inşa edilen 35 metrelik Kando 110, Norveç’e satıldı.

 

HaberDenizde.com WhatsApp grubuna katılın, haberlerimiz cebinize gelsin

AvA Yachts tarafından Antalya Serbest Bölgesi’nde inşa edilen 35 metre uzunluğa sahip olacak serinin üçüncüsü Kando 110 Norveçli bir alıcıya satıldı. Çelik kesim işlemi yapılan ve önümüzdeki haftalarda temelleri atılacak yat, altı kamarada 12 kişilik konaklama imkanı sunacak.

NBA yıldızı Tony Parker için inşa edilen serinin ikinci yatı Infinity Nine’ın teslim edilmesinin ardından, üç aydan kısa bir süre içinde serinin üçüncü üyesi de satıldı.

AvA Kando 110, 333 GT iç hacim sunacak ve 6.500 deniz mili gibi bir menzile sahip olacak. Volvo Penta D16 motorları, bir Kohlergenset ile donatılacak ve 5,5 metrelik bir RIB teknesi ile birlikte gelecek.

Bureau Veritas Charter klasına sahip keşif yatı, 2024’te teslim edilecek.

AvA Yachts’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve kurucusu Atilla Küçükdiker:

“Son zamanlarda gerçekleşen Lady Caroline ve Infinity Nine teslimatlarının ardından bu kadar yakından takip edilen bu siparişten gerçekten çok memnunuz. Bunlar AvA Yachts için heyecan verici zamanlar ve çok yakında yapılacak diğer duyurular için takipte kalın”

Bunları okudunuz mu?

HaberDenizde.com kullanıcı dostu site özelliğini sürdürebilmek için bazı çerezler kullanmaktadır. Kabul Gizlilik sözleşmesini oku