Türk denizciliğinin anasayfası!

Sanmar’dan ileri seviye yangın eğitimi

Sanmar Denizcilik çalışanlarına BOTAŞ International Yangın ve Doğal Afet Eğitim Merkezi’nde ileri seviye yangın eğitimi verdi.

Sanmar Denizcilik İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) ekipleri , depo personelleri ,donatım formenleri ,çelik formenlerinden oluşan 22 kişilik ekibi ile iki grup halinde NFPA standartlarındaki İleri Seviye Yangın eğitimini, BOTAŞ International Yangın ve Doğal Afet Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Oluşturulan iki farklı grup ile ikişer gün süren eğitimlerde, Tank Yangınına Müdahale Eğitimi, Kapalı Alan Kurtarma Eğitimi, Araç Yangınlarına Müdahale Eğitimi ve Üç Boyutlu Yangına Müdahale Eğitimi, döküntü yangını, flaş/sızıntı yangını, üç boyutlu endüstriyel yangınları, kapalı alan arama ve kurtarma, araç yangınları, bina içi yangınlara ilgili istasyonlarda bizzat yaşayarak müdahale etme ve değerlendirme imkanı sağlandı.

BOTAŞ International ‘da gerçekleşen eğitimde eğitmen Turgay HARMANŞAH 22 personeli hızlandırılmış bir itfaiye eri programına tabi tuttu.

Bunları okudunuz mu?

HaberDenizde.com kullanıcı dostu site özelliğini sürdürebilmek için bazı çerezler kullanmaktadır. Kabul Gizlilik sözleşmesini oku