Türk denizciliğinin anasayfası!

İskenderun Denizcilik büyümeye devam ediyor

Gemi sayısını sürekli artıran İskenderun Denizcilik çalışma arkadaşları arıyor

 

HaberDenizde.com WhatsApp grubuna katılın, haberlerimiz cebinize gelsin

İskenderun Gemi İşletmeciliği bünyesindeki gemi sayısını 8 handy size, 6 supra size ve hepsi kreynli bulk carrier olmak üzere toplam 14’e çıkarttı.

Açıklamalarda bulunan İskenderun Gemi İşletmeciliği Genel Koordinatörü Ahmet Hamza, “Sürekli büyümekte olan şirketimizin Kadıköy Koşuyolu’na taşınan yeni ofisinde görevlendirilmek üzere; İnsan Kaynakları Müdürü ve Makine Enspektörü, Gemilerinde çalıştırılmak üzere ise Uzakyol Baş Mühendis ve 2.Muhendis arayışlarımız devam etmektedir” dedi.

Ahmet Hamza “Büyümeye Devam Edeceğiz” demişti

İskenderun Gemi İşletmeciliği Genel Koordinatörü Ahmet Hamza, iki yıl önce yaptığı açıklamada “Daha da büyümek ve toplam taşıma kapasitemizi 500 bin DWT’nin üzerine çıkarmak için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” demişti.

İskederun Gemi İşletmeciliği 2021 yılında yaptığı iki gemi alımıyla filosunu 12 parçaya, taşıma kapasitesini de 500 bin DWT hedefinin üzerine taşıyan şirket, 2022 ağustos ayında filosunu 14’e çıkarttı.

Bunları okudunuz mu?

HaberDenizde.com kullanıcı dostu site özelliğini sürdürebilmek için bazı çerezler kullanmaktadır. Kabul Gizlilik sözleşmesini oku