Ekşisu Mesire alanında düzenlenen etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Çocuklar suni gölde rafting yapmanın keyfini sürdü.
Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Serdar Demirci, “Bu hafta Engelliler Haftasını hep beraber kutluyoruz. Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak hem kuruluşlarımızdaki bireylerle hem de Erzincan’daki vatandaşlarımızın katılımıyla çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bugün de buraya sporun her engeli aşabileceğini göstermek, yaşamak ve hissetmek için çocuklarımızla birlikte geldik” dedi.